„Słowa z serca dziecka“

Naujienos

Mówić sercem – szczerze, wyraźnie i z przekonaniem. Jest to niełatwe zadanie. Szczególnie dla tych najmłodszych, którzy przyjechali do naszego progimnazjum na II etap konkursu recytatorskiego. Gościnnie spotkaliśmy uczestników oraz nauczycieli, którzy im towarzyszyli. Uczniowie klasy 6e pod kierownictwem nauczycielek języka litewskiego I. Jakštienė oraz G. Vaitiekėnienė przywitali uczestników konkursu wesołym przedstawieniem. Czekanie na wyniki przebiegało w przyjaznej atmosferze przy herbatce i słodyczach.
W Gimnazjum Tuskulėnų odbył się III etap konkursu. Naszą szkołę reprezentował Robert Piotrowski, który został laureatem konkursu! Przygotowała go pani Česlava Bražinskienė.  
Serdeczne podziękowania kierujemy do fundacji „Švieskime vaikus“, która ufundowała wspaniałe nagrody w postaci ciekawych książek.