Skirtukas – mano skaitomos knygos vedlys

Naujienos

Artėjant Tarptautinei knygų dienai 7c ir 7d klasių mokiniai (mokyt. E. Stankevičienė) diskutavo, kodėl verta užmegzti draugystę su knygomis. Pasak septintokų, kūrinių skaitymas – puikus būdas praturtinti žodyną, lavinti vaizduotę, tapti įdomiais pašnekovais, mažinti įtampą arba tiesiog maloniai praleisti laiką. Mokiniai teigė, kad šiais laikais skaitymas tapo puikia proga pailsėti nuo mėlynos ekrano šviesos. Ši diskusija virto prasmingu integruotu lietuvių kalbos ir technologijų projektu ,,Skirtukas – mano skaitomos knygos vedlys“. Technologijų mokytojos (mokyt. I. Mikonis, K. Jankovska) pakvietė dalyvauti šioje veikloje visų klasių septintokus – 7a, b, c, d, e, f. Ne menkas iššūkis buvo paimti adatą į rankas, prisiminti siuvinėjimo kryželiu ir vilnos vėlimo technikas. Mokytojos, pasitelkdamos šiuolaikines informacines technologijas,  išradingai padėjo mokiniams sukurti spalvingus, unikalius, skirtingų modelių,  įvairios tematikos,  akį džiuginančius skaitomų knygų ,,vedlius“. Tikėkimės, kad rankų darbo kūriniai paskatins septintokus praleisti vasarą su knyga!