Skaitymo balsu magija

Projektai Vaikai vaikams Visa Lietuva skaito vaikams

Jau seniai žinoma, kad knygos padeda užauginti protingus ir mąstančius vaikus. Skaitymas balsu visapusiškai veikia vaiko vystymąsi, padeda jam pažinti pasaulį ir geriau suprasti sutinkamus žmones. Žinome, kad labai svarbu yra padėti vaikui patirti sėkmę gyvenime, kad jis jaustųsi laimingas ir patenkintas. Tą padaryti padeda vertingų knygų – apie pasaulį bei gėrį – skaitymas.

7b klasės mokiniai labai mėgsta skaityti knygas, taigi jie nusprendė įskiepyti meilę šiam užsiėmimui nulinių bei pirmų klasių mokiniams, tikėdami, kad ateityje jie irgi taps gerų knygų mėgėjais.

Kiekvieną savaitę laisvu nuo pamokų laiku septintokai apsilanko pas vaikus ir balsu skaito iš anksto paruoštą knygelę. Taip mūsų progimnazijos mokiniai propaguoja skaitymo balsu idėją. Jo metu ne tik gilinamos žinios, bet ir lavinamas racionalus mąstymas.

Skaitymas balsu – tai investicija į kiekvieną vaiką, todėl kartu išmokime patirti malonumą, skaitydami vertingą literatūrą!