Skaitymo akcija

Akcijos Naujienos

„Lietuva skaito“ – tai gegužės 7-ąją, Lietuvai minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną vykstantis visuomeninis renginys, kviečiantis dalintis skaitymo virusu ir laužyti su skaitymu susijusius stereotipus.

Šių metų skaitymo akcijos šūkis: Nudžiugink nors vieną knygą!  Antrokai (mokytojos R. Denkovska, A. Šilanskienė, G. Vilkanecienė), atsinešę meškučius,  linksmai skaitė eiliuotą pasakaitę apie meškiuką Rudnosiuką. 5a, 5d, 3e ir 3d klasių mokiniai  (mokytoja E. Skeberdienė) pakeitė kasdienę mokymosi erdvę į skaitymo erdvę – mokyklos skaityklą. 6a, 7d ir 8b klasių (mokytojos J. Blaževič, E. Gerulaitienė, I. Jakštienė, N. Januševičienė, J. Steiblienė, A. Šilanskienė, G. Vaitiekėnienė) skaitymai vyko salėje. R. Bredberio knygos „Pienių vynas” ištrauką vienu metu skaitė beveik 80  skaitovų.

Ši skaitymo akcija mūsų mokykloje – pirmoji. Jos laukiame ir kitąmet: džiugindami knygą džiuginame save.