Septintokų išvyka

Naujienos Netradicinis ugdymas

Spalio 23 dieną 7f klasės mokiniai aplankė Kernavę ir jos apylinkes. Gražus rudeniškas oras leido mėgautis nuostabiais vaizdais ir  nusikelti į gilią praeitį. Mokinių parengti pasakojimai leido suvokti, kad Kernavės archeologinė vietovė yra svarbus gamtos procesų bei  ilgalaikės žmogaus veiklos palikimas. Čia randami paskutinės Europoje pagoniškosios valstybės pėdsakai.

Tolesnis maršrutas  nuvedė į Maišiagalos miestelį. Buvusiame grafo Houvalto dvare, kur įsikūręs Tradicinių amatų centras, mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Muilo gamyba“. Dalyviai  sužinojo muilo atsiradimo istoriją, pamatė, pauostė ir pačiupinėjo žaliavas, stebėjo virimo procesą ir namo parsivežė pačių pagamintus kvapnius muilo gabaliukus.