Senamiesčio gatvelėmis

Spalio 17 dieną 4b ir 4c klasių mokiniai, jų auklėtojos ir mokytoja Katažina Kordecka išsirengė pasivaikščioti gražiomis mūsų sostinės gatvelėmis. Ekskursija prasidėjo gotikos kampelyje – Bernardinų ansamblyje, kuris pirmąkart jį matantiems visada palieka neišdildomą įspūdį. Trumpam sustoję prie poeto A. Mickevičiaus paminklo, ketvirtokai nukeliavo į Užupį. Šioje Vilniaus dalyje kai kurie iš jų lankėsi pirmą kartą. Mokinius sužavėjo ant aukštos kolonos stovinti Angelo skulptūra, jie įdėmiai skaitė Užupio Respublikos konstitucijos žodžius, apžiūrinėjo Šv. Bartlamiejaus bažnyčią, pastatytą ant Vilnios šlaito.

Pasivaikščiojimas baigėsi antrose pagal senumą Vilniuje Bernardinų kapinėse, kur buvo sukalbėta malda už mirusiuosius ir uždegtos kapų žvakės.