Šeimos albumas

Tęsdami tradiciją 6a klasės mokiniai šiemet stropiai ir ilgai ruošėsi Šeimos šventei. Balandžio 22 dieną visa klasė nuvyko į Glitiškių dvarą, kad pagamintų dovanėles tėvams savo rankomis. Šeštokėliai „išbūrė“ originalias molines vazas saldainiams.

Gegužės 19 dieną mokiniai pasikvietė savo artimuosius į iškilmingą koncertą.  Vartydami "Šeimos albumą" vaikai įsijautė į savo močiučių, senelių, mamų bei tėvelių vaidmenis. Savo dainomis ir nuoširdžiu vaidinimu vaikai prajuokino, o kai kuriais momentais  sugraudino   savo svečius. Žiūrovai  buvo maloniai nustebinti, kai skambant lyriškai dainai ekrane pasirodė jų vestuvinės nuotraukos, senelių fotografijos iš vaikystės ir akimirkos iš šeimų gyvenimo.

Savo koncertu gegužės 26 dieną šeštokai pradžiugino Senelių namų "Senevita" gyventojus. Nuskambėję tekstai lietuvių, lenkų bei rusų kalbomis, vaidinimai bei dainos sukūrė šiltą ir jaukią nuotaiką. Mokiniai išgirdo daug nuoširdžių padėkos žodžių. Didžiausiu įvertinimu buvo kvietimas atvykti dar kartą, gausūs plojimai, didžiulis krepšys saldainių ir gėlės.

Ačiū tėveliams prisidėjusiems organizuojant šventę:

J. Miliuškevičienei už šaunias dekoracijas!

A. Jarmolkovič už pagalbą kuriant pateiktis su nuotraukomis!

A. Drazdui  už vaikų nuvežimą į Senelių namus "Senevita"!

Klasės auklėtoja E. Stankevičienė