Šeimos albumas

Naujienos

Metų kalendoriuje raudonai pažymėtos toli gražu ne visos šventės, tačiau 7d klasėje jos visos yra minimos vieną, mokinių ir tėvų pasirinktą, dieną.  Kasmet vaikai ruošia  renginį, skirtą Senelių, Motinos, Tėvo, Vaiko ir Šeimos dienai. 

Šiais mokslo metais nebuvo galimybės žengti į sceną, repetuoti, surengti koncertą salėje.  Visą mėnesį mokiniai kruopščiai ruošėsi ir  repetavo virtualioje erdvėje. Įsijautę į dailininko vaidmenį, padedami dailės mokytojos J. Krušinskaitės, septintokai nupiešė įspūdingus mamų ir tėčių portretus. Tuo tarpu tėvai irgi ruošė staigmeną – siuntėauklėtojai nuotaikingas mokinių vaikystės nuotraukas. 

Birželio 18 dieną, pasipuošę ir šventiškai nusiteikę, visi susitiko Zoom” platformoje. Septintokai skaitė jautrias eiles artimiesiems, nesitikėdami, kad ir iš tėvelių išgirs gražius žodžius apie beribę meilę savo vaikams. Kilo daug skambaus juoko, kai visi šventės dalyviai buvo auklėtojos pakviesti dalyvauti konkurse. Tėvai turėjo atpažinti save portretuose, o vaikai senose vaikystės nuotraukose. Laimėtojų buvo labai daug! 

Visų 7d klasės mokinių vardu noriu nuoširdžiai padėkoti dailės mokytojai Jurgitai Krušinskaitei už nuoširdžią pagalbą ir pasidalinti piešinių nuotraukomis su progimnazijos bendruomene.

7d klasės vadovė E. Stankevičienė