Šeimoje kaip kine

Naujienos

       Šeima ypatinga tuo, kad jos narių  tarpusavio santykiai yra grindžiami pasitikėjimu, atsakomybe,  pasiaukojimu ir  meile. Artimųjų tarpe augame, bręstame, išgyvename džiaugsmingas akimirkas, o patirdami  nesėkmes  jaučiame palaikymą, visokeriopą pagalbą. Verta švęsti vieną gražiausių pavasario švenčių – Tarptautinę šeimos dieną. Šia proga 5d klasės mokiniai (mokyt. E. Stankevičienė, A. Rogelėvič) pakvietė tėvelius, senelius, brolius ir seseris į koncertą ,,Šeimoje kaip kine“. Vaikai sugraudino šeimos narius lyrinėmis dainomis, pralinksmino šmaikščiomis inscenizacijomis, pradžiugino nuotaikingais eilėraščiais. Žiūrėdami vaidinimą tėčiai, mamos, močiutės, seneliai, broliai ir sesutės nuoširdžiai juokėsi, atpažindami save, garsiai plojo aktoriams, taip atsidėkodami už kone profesionalius įsikūnijimus į vaidmenis. Po koncerto niekas neskubėjo namo. Visi susibūrė arbatos puodelio. Juk kartais smagu pamiršti apie kasdienius rūpesčius, pažvelgti į juos su šypsena, pabūti kartu.