Saugesnio interneto savaitė progimnazijoje

Naujienos

Vasario 9 dieną daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje minėjo Tarptautinę saugesnio interneto dieną. Lietuvoje ši diena taip pat buvo minima, ir ją lydėjo daugybė veiklų. 

Tokiai svarbiai dienai mes irgi nelikome abejingi, tačiau mūsų progimnazijoje buvo organizuojama ne diena, o visa savaitė, skirta Saugesniam internetui.

Penktokai kūrė kryžiažodžius,  šeštokai kūrė lankstinukus ,,Kaip saugiai naudotis internetu?”. Septintokai ne tik sudalyvavo viktorinoje ,,Ką žinai apie saugų internetą?”, bet ir pristatė minčių žemėlapius ir plakatus ,,Interneto minusai ir pliusai”. Aštuntokai saugaus interneto tema kūrė komiksus. 

Informacinių technologijų mokytojai 5-8 klasių mokiniams vedė virtualias pamokas, kurių tikslas atkreipti dėmesį į interneto turinį, skatinti pokyčius, padėsiančius prisidėti prie saugesnio interneto kūrimo, mokyti jungtis, kurti ir dalintis informacija pagarbiai, nes geresnis internetas prasideda nuo mūsų!

Atlikdami įvairias užduotis mokiniai padarė išvadą, jog svarbu patiems elgtis saugiai, apgalvotai ir atsakingai, tuomet ir kiti bus apsaugoti, ir sumažės tikimybė patekti į  nemalonias situacijas.