Saugaus interneto savaitė mokykloje

Matematikos ir informatikos Naujienos

Sparčiai veržiantis informacinėms technologijoms su populiarėjančio interneto galimybėmis į jauno žmogaus gyvenimą, mokykla  siekia skatinti saugesnį, ypač vaikų tarpe, naudojimąsi  internetu ir naujomis jo technologijomis; suteikti  galimybę anonimiškai pranešti apie neteisėtą ar žalingą interneto turinį bei  teikti pagalbą vaikams, susidūrusiems su kibernetinėmis patyčiomis , žalingu turiniu ir kita nemalonia ar bauginančia patirtimi naudojantis interneto technologijomis.

2019 metų vasario 5 dieną buvo minima Saugesnio interneto diena.  Šių metų dienos tema ir šūkis: „Kurkime geresnį internetą kartu!“. Prie šio minėjimo prisidėjo ir mūsų mokykla.  Vasario 4 – 6 dienomis  vyko saugesnio interneto savaitė, kuri leido mokiniams geriau pažinti ne tik internetinio bendravimo galimybes, bet kartu susimąstyti apie atsakingą ir saugų buvimą internetinėje erdvėje.