Šakočio paslaptis ir ne tik…

Naujienos

     Spalio 17 dieną mes –  5e, 5d ir 6b klasių mokiniai – išvykome  į   Ignalinos rajoną. Visą kelią nekantriai laukėme edukacinės pamokėlės "Šakočio kepimas". Užsiėmimo metu niekas nenusivylė. Stebėjome šakočio kepimo procesą tikros ugnies kaitroje. Susipažinome su šio skanėsto tešlos sudėtiniais produktais. Smagiausia pamokėlės dalis, aišku, buvo torto degustacija.
     Lankydamiesi paukščių ūkyje, ragavome gardžią kiaušinienę, iškeptą baltosios duonos riekelėje. Pasisotinęs kiekvienas sugalvojo po slaptą norą ir užrašė jį tikra paukščio plunksna. Lapelius pakabinome ant "Svajonių medžių", nuoširdžiai tikėdami, kad mūsų norai išsipildys.
     Grįždami namo, atlikome gerą darbą. Sustoję prie senos medinės bažnyčios, padėjome sugrėbti lapus.
    Stabtelėjome prie didžiulės kalvos, apsuptos žėrinčių ežerų. Čia įvyko mergaičių ir berniukų rungtynės. Laimėjo draugystė!
     Ekskursijos akimirkos atsispindi nuotraukose.