Rugsėjo 1 – osios šventė

Naujienos

Tris ilgus vasaros mėnesius Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos kieme neskambėjo vaikų juokas ir nešvytėjo laimingos jų akys, kiemo ramybės nedrumstė į pamokas skubančių mokinių žingsniai.

Mokslo ir žinių dieną – rugsėjo 1-ąją – į mokyklą atskubėjo daugiau negu 900 mokinių, jų tėveliai, seneliai, pedagogai bei svečiai.

Visa progimnazijos bendruomenė džiaugiasi gausiu priešmokyklinukų ir pirmokėlių skaičiumi – šiemet turime 5 pirmąsias klases ir 4 priešmokyklinio ugdymo grupes.

Atvykusiuosius pasveikino direktorė Janina Vysocka, Vilniaus savivaldybės Miesto planavimo ir plėtros komiteto narys Gžegož Sakson, o visus bendrai maldai sujungė Vilniaus Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčios kunigas Vitalij.

Begalę džiaugsmo jauniausiems mokiniams suteikė į šventę atskubėję Peliukas Mikis ir Pelytė Mini. Jie ne tik pasisveikino su dideliu būriu mokinių, bet ir sušoko jiems džiaugsmingą šokį. Šventėje netrūko ir dainų – mokinių choras "Nastolatki" kvietė kartu dainuoti mažuosius ir didžiuosius.

Rugsėjo 1 – osios šventiniu skambučiu visi buvo pakviesti į pirmąją šių mokslo metų pamoką.