Rudens gėrybių paroda

Pradinių klasių

Ruduo – nepaprastai turtingas metų laikas, išsiskiriantis spalvomis ir užaugusiomis gėrybėmis. 1d, 2a ir 2d klasių mokiniai kartu su tėveliais ir mokytojomis organizavo parodą  "Rudens gėrybės".
    Nuo spalio 13 dienos mokyklos koridoriuje „apsigyveno” spalvingi kūriniai iš bulvių, moliūgų, morkų, kopūstų, obuolių ir kitų vaisių bei daržovių. 1D klasės mokiniai ir jų tėvai sukūrė neįprastą paveikslą „Rudens kilimas”, kuriam panaudojo javus, samanas, kaštonus, šermukšnio uogas, auksinius lapus bei margas gėles.
    Ši paroda sužavėjo progimnazijos bendruomenę išradingumu, spalvomis ir puošnumu, nes kiekvienas eksponatas turėjo savyje kažką ypatinga.

Nuoširdžiai dėkojame visiems parodos dalyviams už originalius ir dailius eksponatus.