Rubiko kubo rinkimo turnyras

Naujienos

Sausio 18 dieną 5-8 klasių mokiniai susirungė Rubiko kubo rinkimo turnyre. Greičiausi, o tarp jų buvo tik berniukai, stojo į kovą. 6f klasės mokinys Timofej Gaivoronskij pasiekė geriausią rezultatą – Rubiko kubas buvo sudėtas per 30 sekundžių. Antras pagal laiką buvo Jaroslav Petrov, kuris užtruko 56 sekundes. Ir tik dviem sekundėmis ilgiau kubą rinko trečiosios vietos laimėtojas Ervin Virko (8d).

Timofej pademonstravo savo gebėjimą sudėti kubą žiūrint į veidrodį. Kaip paaiškėjo, geri rezultatai priklauso ne tik nuo nuolatinių treniruočių, žinių, bet ir nuo paties kubo.

Šeštokas pravedė įdomią pamoką apie šį populiarų žaislą – supažindino su jo atsiradimo istorija, išradėjais, pristatė savo kubų kolekciją, papasakojo apie kubo priežiūrą, davė kelis patarimus, nuo ko pradėti mokytis, kur surasti naudingą informaciją.

Šią netradicinę pamoką vedė mokiniai, o matematikos mokytojai buvo žiūrovai ir stengėsi irgi pramokti surinkti Rubiko kubą.