Rodzinna majówka

Podczas lekcji języka litewskiego (naucz. E. Stankiawiczienie) uczniowie 5a klasy uczyli się pisać artykuł do gazety. Oto urywki niektórych prac  o wspólnej wycieczce rodziców i dzieci:

"Dnia 15 maja wraz z rodzicami udaliśmy się do Jowaryszek. Powitała nas gospodyni i zaraz pokazała wszystkie atrakcje, które na nas czekały. Był to ogromnu batut, łuki do strzelania, wiatrówki oraz koń na którym chętni mogli pojezdzić konno."

Konrad

"Było bardzo wesoło.  Jezdziliśmy konno, huśtaliśmy się na huśtawkach, skakaliśmy na batucie. Chłopcy grali w piłkę nożną, a tatusiowie w koszykówkę."

Katrina

"Odpocząć można było przy stole z poczęstunkiem. Mamusie przygotowały nam pyszne kanapki, ciastka, owoce oraz cukierki."

Darek

"Potem tatusiowie upiekli pyszne kiełbaski. Było bardzo smacznie."

Karina

"Chociaż było dosyć zimno, nikt nie chciał do domu. Ta wycieczka długo zostanie mi w pamięci."

Katrina

"Dobry humor sprzyjał wszystkim, apetyt również!"

Dan