„Radość przeżywa się tylko wtedy, gdy sprawia się ją innym“

Aktualia Klasy początkowe

    Tegoroczne Mikołajki dostarczyły uczniom 1a klasy mnóstwo wrażeń i atrakcji. Dzięki ogromnej życzliwości i pomysłowości rodziców tej klasy, a w szczególności dzięki ofiarnej pracy P. Krystyny Piórko,  P. Diany Jarmałkowicz, , P. Edyty Onichowskiej, P. Mirosławy Piotrowskiej, P. Renaty Głuchowskiej, P. Lilii Jonaitienė, P. Agnieszki Dulko, P. Snieżany Czupak, każdy uczeń, w świątecznie udekorowanej klasie, otrzymał słodki prezencik i bilet na niezwykły spektakl na lodzie „Epoka lodowcowa“.

    Doceniamy poniesiony trud i wysiłek. DZIĘKUJEMY rodzicom za okazaną pomoc w postaci  upiększenia klasy, wykonania  Mikołajkowych niespodzianek i zaproszeń na spektakl. Cieszymy się ogromnie, że ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie.

 W imieniu uczniów 1a klasy

Wychowawczyni Jadwiga Stankiewicz