Przed świętami

Aktualia

W dniu 20 grudnia uczniowie 6d klasy wraz z wychowawczynią Karoliną Kitkowską odwiedzili Pałac Wielkich Książąt Litewskich. Razem z przewodnikiem obejrzeli kilka stałych ekspozycji, zapoznali się z historyczną i architektoniczną ewolucją pałacu, historycznymi reprezentacyjnymi wnętrzami i skarbem władców. Najbardziej szóstoklasiści zaciekawili się unikalnymi znaleziskami archeologicznymi.

Klasa to jedna rodzina, a jej członkowie muszą być zjednoczeni, szanować się nawzajem, wspierać się w trudnej sytuacji. Zbliżają się święta, więc postanowiliśmy ucieszyć naszego przyjaciela Dominika przebywającego w sanatorium "Pušyno kelias". Nasza wizyta stała się dla niego przyjemną i nieoczekiwaną niespodzianką. Podzieliliśmy się opłatkiem z Dominikiem, życząc mu szybkiego powrotu do zdrowia, do szkoły i do nas.

Wychowawczyni K. Kitkowska