Przed feriami

Tuż tuż przed nadchodzącymi Świętami uczniowie 6b klasy progimnazjum im. Jana Pawła II wraz z wychowawczynią panią Karoliną Kitkowską mieli lekcję edukacyjną. Ostatnia lekcja 2017 roku przebiegła nietradycyjnie. Uczniowie robili ozdoby na choinkę, upiększali je, tworzyli świąteczne kartki oraz wspólnie śpiewali kolędy. Po zajęciu uczniowie przełamali się opłatkiem, składając nawzajem życzenia, a także wymienili się prezentami.

Po tej nietradycyjnej lekcji w świątecznym nastroju wszyscy wyruszyli na film do kina. Po obejrzeniu zabawnej kreskówki nikt nie śpieszył do domu, więc szóstacy wstąpili jeszcze na smakołyk do lodziarni. I tak oto uczniowie 6b klasy pożegnali się na okres zimowych ferii.

Wychowawczyni Karolina Kitkowska