Przebierzmy się za św. Mikołaja!

Aktualia

Każdy człowiek chociaż przez chwilę chce zostać św. Mikołajem, gdyż składanie prezentów sprawia czasem większą satysfakcję niż ich otrzymywanie. Dnia 6 grudnia na czele z wychowawczynią, my – uczniowie klasy 8c – udaliśmy się w gościnę do klasy 4c, a jednocześnie odwiedziliśmy swoją pierwszą Panię. Opowiedzieliśmy swoim młodszym przyjaciołom o św. Mikołaju. Dzieci chętnie brały udział w konkursach i zabawach. Czwartoklasiści ze starych gazet wykonali oryginalną czapkę Mikołaja, ułożyli jego portret, zaśpiewali piosenkę, a nawet zatańczyli taniec. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości nie tylko maluchom, ale również nam – organizatorom. Z całego serca za pomysły dziękujemy naszej wychowawczyni – Pani Ani Morozowej, a za gościnność naszej pierwszej wychowawczyni – Pani Teresie Mojsewicz!

Uczennica klasy 8c Ewa Stankiawicziutie