Projektas „Meilės paieškose“

Naujienos Projektai

Kai už lango šalta, o širdis pasiilgusi pavasario, žmonės pasineria į poezijos ir romanų apie meilę skaitymą. Skatindamos 7a klasės mokinius daugiau skaityti, mokytojos (lenkų kalbos mokytoja B.Ustjanovska, anglų kalbos mokytojos M.Vasilevska bei N.Rusecka) pasiūlė jiems organizuoti Šv. Valentino konkursą anglų ir lenkų kalbomis.

Kiekviena mokinių grupė gavo užduotį parašyti scenarijų ir paruošti trumpą vaidinimą pagal nurodytą lenkų literatūros kūrinį. Dailės pamokose su mokytoja Jurgita Krušinskaite septintokai projektavo ir kūrė spektaklio afišas. Be lenkų literatūros kūrinių mokiniai nagrinėjo medžiagą anglų kalba. Ji buvo susijusi su Šv. Valentino šventės istorija.

Pasiruošimas konkursui truko beveik visą vasario mėnesį, o vasario 26 dieną progimnazijos Aktų salėje septintokai vaidino pagal A.Mickevičiaus, L.Leguto, M.Konopnickos ir kt. rašytojų kūrinius.

Mokinių grupės varžėsi tarpusavy spręsdamos kryžiažodį, ieškodamos frazeologizmų lenkų bei anglų kalbomis, sirgo už savo lyderius, klausėsi Elvio Preslio bei Rihanos dainų ir įrašinėjo į tekstą trūkstamus žodžius.

Komisija, kurios sudėtyje buvo mokytojos organizatorės, paskelbė konkurso nugalėtojus. Visi dalyviai gavo diplomus ir dovanėles, bet svarbiausia dovana tapo teigiamos emocijos, lydinčios mokinius ruošiantis konkursui, jo metu ir po jo, kadangi „tikra meilė išsivysto iš draugystės“.

N.Rusecka, M.Vasilevska, B.Ustjanovska