Projektas ,,Kompiuteriukų ralis“

Naujienos Projektai

Progimnazijos informacinių technologijų ir anglų kalbos mokytojos Jolanta Griškevičė bei Galina Borsak spalio mėnesį pateikė paraišką dalyvauti Kompiuteriukų fondo tęstinėje programoje ,,Kompiuteriukų ralis“.  Progimnazija ir mūsų mokytojos atrinktos dalyvauti programoje ir nuo 2020 m. sausio startavo kartu su 160 aktyvių, entuziastingų ir technologijas įgalinti nusiteikusių mokytojų iš 80-ties Lietuvos mokyklų.   „Kompiuteriukų ralio“ startas įvyko sausio 10 d. Vilniuje. Jo metu progimnazija gavo jau turimą įrangą papildysiančius micro:bit komplektus, vyks praktiniai mokymai mokytojams. Startavus  „Kompiuteriukų raliui“ micro:bit yra naudojami ne tik neformaliajame švietime (būrelyje „Kodavimo meistrai“), bet ir pamokose. Mokiniai iki balandžio 10 d. kurs micro:bit programuojamą kinetinį objektą, geriausias darbas dalyvaus „Kompiuteriukų ralio“ atkrintamosiose varžybose, po kurių 30 į finalą patekusių mokyklų darbų ir juos parengę autoriai gegužės 22 d. dalyvaus finalo šventėje. 10 geriausių darbų ir jų autoriai savo mokyklai laimės didžiuosius įrangos prizus.

Tikimės, kad „Kompiuteriukų ralis“ bus įdomi, netikėta ir pilna eksperimentų veikla.

Mokytojos: Jolanta Griškevičė, Galina Borsak