Projektas „Christmas traditions”

Naujienos Projektai

Gruodis – tai mėnuo, pilnas ypatingų dienų. Žmonės dalijasi gerumu su artimaisiais, gieda kalėdines giesmes, puošia namus, kuria šventinę nuotaiką ir tiesiog džiaugiasi šiuo metų laiku. Kalėdos – tai laukiamiausia vaikų šventė, o kai ji atkeliauja į mokyklą, tai pamokos tampa tiesiog nepakartojamos.

Jau žiemos pradžioje anglų kalbos mokytojos K. Balionienė, N. Rusecka, I. Tačicka ir M. Vasilevska įtraukė savo mokinius į projektinę veiklą. Mokiniai anglų kalba rašė laiškus Kalėdų Seneliui, kūrė tešlinį žmogeliuką ir jį aprašinėjo, dalyvavo filmų peržiūrose bei aptarimuose, giedojo kalėdines giesmes, ruošėsi vaidinimams, dalyvavo teminėse bei integruotose pamokose apie Kalėdų tradicijas ir papročius Didžiojoje Britanijoje.

Antrokai rašė laiškus Kalėdų Seneliui.

Mokytojos M. Vasilevska, N. Rusecka ir B. Ustjanovska pakvietė 2b klasės mokinius į integruotą anglų kalbos ir choreografijos pamoką. Jos metu antrokai dirbdami grupėmis turėjo atlikti nemažai užduočių. Pamoką vainikavo linksmas šokis “Merry Christmas everyone”, kurį atliko šokių būrelio nariai.

5a, 5b, 5c, 5d klasių mokiniai kartu su savo anglų kalbos mokytojomis K. Balioniene ir I. Tačicka pamokų metu akcentavo svarbią tiesą – dalindamiesi gerumu ir šiluma mokomės įvertinti tai, kas svarbiausia – šeimos ir draugų buvimą šalia. Penktokai žiūrėjo filmuką „Smurfs Christmas Carol”, kuris paremtas Čarlzo Dikenso kūriniu „Christmas Carol”. Po peržiūros mokiniai atliko užduotis dalijamosios medžiagos lapuose, dalyvavo diskusijoje apie šeimos ir materialių dalykų reikšmę žmogaus gyvenime.

Mini projekto „Gingerbread Wonderland” metu 5a, 5b, 5c, 5d mokiniai sužinojo apie vieną iš kalėdinių Didžiosios Britanijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų simbolių – tešlinį žmogeliuką. Vaikai sukūrė iš popieriaus jo figūrėles, papuošė jas bei užrašė linkėjimus.

7b, 8a, 8b, 8c ir 8d klasių mokiniai visą gruodžio mėnesį vykdė projektinę veiklą, susijusią su Kalėdų tradicijomis. Jų darbą vainikavo lapbook’ų paroda, sulaukusi nemažo žiūrovų susidomėjimo.