Projekt „Jabłko“

W klasach 1c, 3b, 3c, 3d, 4a odbył się projekt pod tytułem "Jabłko". Dzieci w ciągu miesiąca miały dużo różnorodnych zajęć związanych z jabłkiem. 1c klasa wykonała wydzierankę jabłko. Została zrobiona jabłoń, na której dzieci umieściły piękne jabłuszka. Dzieci z klas 3b i 3c wykonały opis jabłka i umieściły go na wystawie. W 3b klasie odbyła się wiktoryna o jabłku. Dzieci popisywały się swoją wiedzą na temat jabłka. Dzieci z klasy 4a wykonały techniką origami jabłuszka, które były bardzo udane i wzbudzały zachwyt kolegów.

Dzieci z klas 3b, 3d, 4a miały sztafety z jabłkami. Te sztafety sprawiły dużo radości i pozytywnych emocji. Największą atrakcją była degustacja szarlotek i innych przetworów z jabłek. Dzieci z rodzicami upiekły pyszne szarlotki, które zagościły w klasach na stołach. Uczniowie z klas 3b, 3c, 3d i 4a są bardzo wdzięczni za pomoc w przyszykowaniu tak wspaniałego poczęstunku dla swoich kochanych rodziców.

Projekt był bardzo udany i zachęcił dzieci do spożywania jabłek.