Progimnazijos penktokų krikštynos

Naujienos

Pagaliau atėjo ta diena… Diena, kai penktokai tapo pilnaverčiais mūsų progimnazijos bendruomenės nariais. Kalba eina apie jų krikštynas, kurias organizavo teatro būrelis „Akimirka“ ir jo vadovė M. Vasilevska bei penktų klasių auklėtojos B. Ustjanovska ir N. Rusecka. Šventė prasidėjo angelų pasveikinimu bei energingu šokiu, kuris visus užkrėtė gera nuotaika. Reikia pabrėžti, jog šios šventės dekoracijoms ir sceniniams drabužiams būdingas buvo angelų motyvas, idiliško gyvenimo vaizdai. Aišku, nepritrūko ir linksmų velniukų, nes niekam nėra paslaptis, jog „ne vien angelai mokyklą lanko…“  

Po iškilmingos pasveikinimo kalbos atėjo laikas išbandymams – penktokai statė „proto bokštą“, sprendė kryžiažodį apie mūsų progimnazijos globėją, atliko testus, demonstruojančius jų kantrybę ir fizinį pajėgumą, demonstravo dailės gabumus. Visus išbandymus vainikavo penktokų priesaika, o angelai pasirūpino diplomais ir pažadėjo retkarčiais numesti iš viršaus plunksnelę – jų globos ženklą.