Priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje

Naujienos Netradicinis ugdymas

Jauni žmonės, padedami mokytojų ir šeimos, turi išmokti sistemingai kaupti žinias, lavinti gebėjimus, ugdytis kompetencijas, padėsiančias ateityje rinktis studijų kryptį bei planuoti savo vietą darbo rinkoje. 6d klasės mokiniai kartu su auklėtoja Gražina Baslyk aplankė vieno iš tėvelių darbovietę – Priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą Vilniuje. Šeštokus pasitikę gaisrininkai aptarė gaisrų prevencijos klausimus, supažindino atvykusiuosius su savo profesijos specifika, pademonstravo ugniagesių aprangą, gelbėjimo įrangą. Mokiniai pasimatavo šalmus, apsauginius kostiumus, su didžiuliu susidomėjimu ne tik apžiūrėjo gelbėjimo automobilius, bet ir sėdėdami juose pabandė įsivaizduoti save skubančius į gaisro vietą. 

Dėkojame priešgaisrinės komandos nariams, o ypač Tadeušui Tumanovičiui.