Prieš šventes

Naujienos

Gruodžio 20 dieną 6b klasės mokiniai kartu su auklėtoja Karolina Kitkovska lankėsi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose. Kartu su gidu apžiūrėjo kelias nuolatines ekspozicijas, susipažino su rūmų istorine ir architektūrine raida, rūmų atkurtais istoriniais reprezentaciniais interjerais ir valdovų lobynu bei iždine. Labiausiai šeštokus sudomino šioje teritorijoje aptikti unikalūs radiniai.

Klasė – tai viena šeima, o jos nariai turi būti vieningi, gerbti vienas kitą, paguosti bei palaikyti sunkioje situacijoje. Artėjo šventės, tad nusprendėme pradžiuginti mūsų draugą Dominiką, besigydantį sanatorijoje "Pušyno kelias". Mūsų apsilankymas tapo jam malonia ir netikėta staigmena. Pasidalinome su Dominiku kalėdaičiais, linkėdami kuo greičiau pasveikti ir grįžti į mokyklą, pas mus.

Klasės auklėtoja K. Kitkovska