Prakartėlės kitaip…

Šiais metais 5a klasės mokiniai pakvietė savo šeimas į vaidinimą „Prakartėlės kitaip…“. Penktokėliai pristatė pamokančią istoriją apie tai, kas būtų, jeigu mūsų laikais į žemę nusileistų angelas ir praneštų džiugią naujieną apie Kristaus gimimą. Scenoje pasirodė „Maximos pardavėjai“ ir „klientai“ , negalintys atsispirti kalėdinėms akcijoms, „panelės“ besirūpinančios, tik savo išvaizda, „verslininkai“, nepaleidžiantys iš rankų mobiliųjų telefonų, ir kiti. Buvo ir velniukai, kurie vaidinimo metu kalbino pagrindinius veikėjus, kad tie pamirštų apie kalėdinį stebuklą.

„Jaunieji artistai“ buvo apdovanoti tėvų ir senelių gausiais plojimais.

Po pasirodymo visi susirinko prie šventinio stalo. Mokiniai ir tėvai dalijosi kalėdaičiais, linkėjo vieni kitiems ramybės, laimės ir sveikatos.