Pradinių klasių savaitė

Pradinių klasių

Kovo 25-29 dienomis progimnazijoje vyko Pradinių klasių savaitė. 1-4 klasių bei priešmokyklinės grupės mokiniai dalyvavo parodose, projektuose, varžybose, konkursuose, lenkiškų filmų peržiūrose.

Kovo 27 dieną vyko Vilniaus miesto mokyklų 3-4 klasių lenkų kalbos olimpiada. Ketvirtokai, jų auklėtojos, muzikos bei šokių mokytojos pakvietė olimpiados dalyvius, juos lydėjusias mokytojas į šventinį renginį.

1-4 klasių mokiniai organizavo parodas „Pavasario pranašai“ bei „Pavasarinės gėlės“. Pirmokai ir antrokai stengėsi įrodyti, jog moka rašyti dailiai ir be klaidų, tad sudalyvavo dailyraščio konkurse „Labas, pavasari!”

Priešmokyklinės grupės „Promyczek” vaikai sudalyvavo Tarptautiniame dailės konkurse „Velykų atvirukas”.

2b ir 2c klasių mokiniai dalyvavo Juliano Tuvimo eilėraščių raiškiojo skaitymo konkurse. Tuo tarpu trečiokai turėjo galimybę pademonstruoti savo žinias apie šį poetą – jie deklamavo eilėraščius bei atliko įvairias literatūrines ir gramatines užduotis.

Visi ketvirtokai dalyvavo projekte „Sužaiskime lenkų kalbą“, kurio tikslas – skatinti domėjimąsi gimtąja kalba, integruojant į pamokas intelektualius žaidimus.

Kovo mėnesį progimnazijoje vyko projektas „Mokykla be patyčių”, kurio metu mokiniai kūrė šūkius apie mokyklą be agresijos, piešė plakatus.

2a ir 2d klasių mokiniai susirungė sportinėse varžybose “Jonas Paulius II – sportininkų popiežius”.

Gražius sceninius kostiumus bei nuostabią vaidybą stebėjo priešmokyklinių grupių bei 1, 2 ir 3 klasių mokiniai, kuriuos teatro būrelis „Wiercipięty“ pakvietė į spektaklį „Nevalgykite saulučių“.