Pradinių klasių savaitė

Kovo 19-23 dienomis mūsų progimnazijoje vyko tradicinė Pradinių klasių savaitė, kurios metu 1-4 klasių mokiniai kartu su mokytojomis organizavo įvairius renginius – dalyvavo parodose, varžybose, konkursuose bei projektuose.

Kovo 22 dieną įvyko Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių lenkų kalbos olimpiada, o kovo 27 dieną įvyko XI-asis Vilniaus miesto mokyklų mokinių konkursas „Ortografijos pasaulyje". 3a, 4a, 4c klasių mokiniai, jų auklėtojos, šokių ir muzikos mokytojos bei mokinės, lankančios aerobikos būrelį, pakvietė visus nugalėtojus ir konkursų dalyvius į koncertą.

1-4 klasių mokiniai sukūrė darbelius parodai „Pavasario nuotaika”. Pirmokėliai ne tik piešė, spalvino, klijavo bei puošė raideles parodai „Linksmosios raidelės”, bet ir dalyvavo pirmame dailiojo rašto konkurse „Ponia Abėcėlė”. Vaikai iš parengiamosios grupės “Promyczek” sudalyvavo Tarptautiniame dailiųjų darbelių konkurse "Velykinis atvirukas".

3 klasių mokiniai demonstravo savo žinias ir gebėjimus konkurse „Vandos Chotomskos kūryba”.

Visos 1-4 klasės dalyvavo projekte „Visa Lietuva skaito vaikams”. Dėkojame mokytojams, tėveliams, bibliotekininkėms ir svečiams, kurie padėjo realizuoti šį projektą.

Pradinių klasių savaitės metu vyko sportinės varžybos tarp 2c ir 2a, 2b ir 2d, 2e klasių, kurių šūkis buvo "Jonas Paulius II – sportininkų popiežius".

4b ir 4d klasių mokiniai organizavo varžybas „Sportuoju ir galvoju”, kurių metu reikėjo ne tik greitai įveikti įvairias kliūtis, bet ir pademonstruoti savo žinias.

Lenkų filmų dieną paruošiamųjų, 1, 2 ir 3 klasių mokiniai pamatė tokius filmus kaip „Przygody Koziołka Matołka”, „Plastusiowy pamiętnik”, „Akademia Pana Kleksa”, „Historia żółtej ciżemki”.

Akimirkos iš Pradinių klasių savaitės: