Popiežiaus dieną minint

Naujienos Šventės

100-ųjų Šv. Jono Pauliaus II gimimo metinių proga, minint 42-ąsias jo išrinkimo Popiežiumi metines, mūsų progimnazijos mokiniai aktyviai dalyvavo įvairiuose renginiuose. Prieš prasidedant pamokoms penktokai padėjo gėlių prie Šv. Jono Pauliaus II paminklo.

Vidurdienį 1 ir 5 klasių mokiniai vyko į Palaimintojo J. Matulaičio bažnyčią, kur dalyvavo iškilmingose Šv. Mišiose. Svarbia jų dalimi tapo priesaikos davimas. Mokiniai iškilmingai pasižadėjo tapti dorais Jono Pauliaus II progimnazijos bendruomenės nariais ir pareigingai bei stropiai mokytis.

Po Šv. Mišių mokinių savivaldos atstovai kartu su progimnazijos administracija ir Palaimintojo kun. M. Sopočkos hospiso atstovais dalyvavo akcijoje ,,Vilties laukai”. Mokyklos kieme buvo pasodinti geltonieji narcizai, simbolizuojantys gyvenimo pergalę prieš mirtį. Šios gėlės jau septintą kartą sodinamos vietose, susijusiose su Jonu Pauliumi II. Simboliškai iš geltonųjų narcizų formuojamos raidės JPII. Iškilmių pabaigoje buvo meldžiamasi Dievo Gailestingumo vainikėlio malda.