Poezijos konkursas „Mano pirmieji eilėraščiai“

Naujienos

       Balandžio 12 dieną Lenkų kultūros namuose  XIV Pasaulinės poezijos dienos proga vyko  literatūrinė – muzikinė popietė.  Renginio metu buvo paskelbti konkurso „Mano pirmieji eilėraščiai“ rezultatai.
      Tarptautinės vertinimo komisijos nariai – žymus lenkų poetas, leidinio „Poezija šiandien“ redaktorius Aleksander Nawrocki, Respublikinio Lietuvos lenkų rašytojų sąjūdžio pirmininkas, poetas  Aleksander Sokołowski, Rašytojų klubo „Mūsų kūryba“ pirmininkas Jan Rychner ir poetė Marzena Mackojc garbingą antrąją vietą skyrė mūsų progimnazijos 5b klasės mokinei Emilijai Pozniakovai (mokyt. Irena Šostak) už eilėraštį „ Kas svarbiausia?“,5b klasės mokinei Aurelijai Korenikovai (mokyt. Irena Šostak) už eilėraštį „Laimės kelias“ buvo įteiktas garbės raštas.

 Sveikiname mūsų jaunas poezijos puoselėtojas!