Podwójna okazja do świętowania!

Aktualia

         W tym roku szkolnym ostatni dzwonek zabrzmiał dla nas nieco smutno i niespodziewanie. My, uczniowie klasy 8c, zdaliśmy sobie sprawę z tego, że od tej chwili będziemy odwiedzać nasze kochane progimnazjum tylko jako goście. Snując takie refleksje oraz wspominając przygody, które nam tu się przydarzyły, przypomnieliśmy o naszej pięknej tradycji klasowej. Co roku wraz z panią wychowawczynią i rodzicami obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Rodziny, więc postanowiliśmy tę piękną tradycję pielęgnować nadal. Całą klasą wraz z rodzicami udaliśmy się do gospodarstwa agroturystycznego A. Giedwiłasa w Trockim Parku Narodowym. Tu czekało na nas wiele atrakcji. Jedni najchętniej jeździli konno, inni woleli grać w piłkę. Wkrótce na boisku zawrzał prawdziwy mecz z zawodowymi piłkarzami i kibicami.
        Następnie zaprosiliśmy rodziców na świąteczny koncert. Przy akompaniamencie gitarowym Eli i Gabrieli śpiewaliśmy liryczne i wesołe piosenki. Kotryna, która uczęszcza do grupy tanecznej "Todes", zatańczyła energiczny taniec. Wszystkich serc dotknęła wzruszajca piosenka "Psalm dla Ciebie", którą Emilia zaśpiewała w duecie z bratem Edwinem.
        Chociaż było już ciemno, ale atmosfera była tak ciepła i miła, że nikt nie chciał wracać do domu. Myślimy, że ta wycieczka zostanie nam długo w pamięci.

Uczniowie klasy 8c