VI-asis ortografijos konkursas „Diktanto meistras“

2012 metų kovo 21 dieną mūsų mokykloje įvyko VI-asis ortografijos konkursas „Diktanto meistras“, kuriame dalyvavo 4-ų klasių mokiniai. Šiuometinio konkurso moto tapo J. Korčako žodžiai: „Netaisyklingai rašyti ir kalbėti reiškia skriausti tuos, kurie rūpinosi kalba…“.

Konkurse dalyvavo 18-a mokinių iš 11-os lenkiškų mokyklų, kurie buvo išrinkti pirmajame etape, vykusiame kiekvienoje iš mokyklų. Diktantą, skirtą konkursui, paruošė P. Barbara Orševska, remdamasi J. Korčako kūriniu „Salono vaikas“. Trumpa ištrauka padėjo vaikams dar kartą suprasti, ką reiškia kalba, kuri „… auga, maitinasi ir serga. Gali būti turtinga arba vargšė“.

Šių metų konkurso dalyviai pasižymėjo aukštomis gramatikos žiniomis, todėl buvo išrinkti net 3 „Diktanto meistrai“ ir vienas „Dailyraščio meistras“.

Dalyvio Vardas Pavardė

Laimėta vieta