Pradinių klasių savaitė

Aktualności Klas początkowych

Kovo mėnesį mūsų progimnazijoje vyko priešmokyklinių grupių ir pradinių klasių savaitė, kurios metu mokiniai dalyvavo įvairiuose konkursuose, varžybose, parodose, netradicinėse pamokose, pažintiniuose užsiėmimuose.

1-4 klasių bei specialiosios klasės mokiniai dalyvavo kaligrafijos konkurse "Vaikai apie Joną Paulių II-ąjį”.

1-osios klasės organizavo dailės parodą "Pavasario simfonija”.

2a, 2b, 3b, 3c klasės savo dailės darbeliais sukūrė nuostabią parodą "Mano Lietuvos vaizdai”.

2d ir 3a klasių mokiniai, susipažinę su Jano Bžechvos kūryba, pasirinkta technika kūrė iliustracijas vienam iš šio vaikų rašytojo kūrinių.

Dalyvaudami sportinėse varžybose pavadinimu "Jonas Paulius II – sportininkų popiežius”, 2c, 2b, 3b, 4-tų klasių ir specialiosios klasės mokiniai įrodė, kad yra ne tik stiprūs, vikrūs, greiti, bet ir draugiški!

2c bei 1e klasių mokiniai drąsiai lipo į sceną, sveikindami į mūsų progimnaziją į IX-ąjį Vilniaus miesto mokinių konkursą "Ortografijos pasaulyje" atvykusius svečius ir jo dalyvius.

Pradinių klasių savaitės metu 4-ose klasėse vyko atviros pamokos "Kaziuko mugė” bei "Rieda, rieda pavasarėlis“.

2b, 2d, 3a, 3c, 3d klasių mokiniai kvietė visus į Kaziuko mugę, kuri šurmuliavo progimnazijos koridoriuose.

Vaikai iš priešmokyklinės grupės "Spindulėlis” dalyvavo III-ame tarptautiniame dailės darbų konkurse "Velykų atvirukas” ir parodoje "Lietuvių tautiniai drabužiai”.

Geriausi 2-3 klasių mokiniai išbandė savo jėgas matematikos konkurso mokykliniame etape, 4b klasės atstovai vyko į viktoriną "Ką žinai apie Lietuvą?”, 3c klasė dalyvavo konkurse "Teatrałki”.

Priešmokyklinių grupių, 2 ir 3 klasių mokiniai buvo pakviesti žiūrėti puikius lenkiškus filmus ir filmukus – "Ožiuko Matoleko nuotykiai”, "Pono Kliaksos akademija” ir kitus.

Pradinių klasių savaitę vainikavo teatro "Avilys” spektaklis pavadinimu "Kiauliaganys”.