Technologijų metodinio būrelio savaitė

Religii, sztuk pięknych oraz technologii Technologijų

Gruodžio 13 – 20 dienomis mūsų progimnazijoje vyko Technologijų metodinio būrelio savaitė.
       Progimnazijoje buvo atidaryta Vilniaus miesto kūrybinių darbų paroda ,,Kalėdinė eglutė“, kurioje dalyvavo 100 mokinių ir 16 technologijų mokytojų. Buvo eksponuojama  60 išskirtinių ir originalių darbų. Pasižiūrėti netradicinių eglučių, pagamintų  iš popieriaus, vatos, medžio, vielos, laikraščių, folijos, džiovintų augalų, spalvotų makaronų ir kitų medžiagų, atvyko svečiai iš Vilniaus ir Trakų mokyklų.

Mokytojos I. Mikonis ir R. Ledichova su 5b klasės mokiniais pakvietė atvykusiuosius į  šventinį koncertą. Dainuodami kalėdines giesmes vaikai supažindino žiūrovus su įdomia ir  nepakartojama eglutės puošimo  istorija.
      Šioje parodoje  noriai ir aktyviai dalyvavo visa mūsų mokyklos bendruomenė.

Septintokai ir aštuntokai, vadovaujami matematikos ir informacinių technologijų mokytojų, kūrė eglutės formos kryžiažodžius.
     Lenkų kalbos mokytojai paskatino vaikus susimąstyti apie žaliaskarę, kaip apie gyvenimo ir atgimimo simbolį ir sukurti eilėraščius.
      Lietuvių kalbos pamokose mokiniai rašė laiškus Kalėdų seneliui, linkėdami linksmų švenčių bei primindami apie dovanas, kurių nekantriai laukia.
      Netradicines kompozicijas, naudodami įvairią techniką,  kūrė pradinių klasių mokiniai. Gražuolės eglutės buvo papuoštos ne tik vaikų, bet ir mokytojų bei tėvelių rankomis.
      Mūsų progimnazijos išradingų ir kūrybingų mokinių darbai puikavosi mokytojų kambaryje ir  skleidė šventinę nuotaiką.

Gruodžio 18 dieną buvo apdovanoti 8 – ų klasių geriausių kūrinių autoriai.
Štai konkurso rezultatai:

I vieta – Evelina Virko (8b)
              Patrycja Mackevičiūtė (8d)
II vieta – Kotryna Vielička (8a)
                Agata Kiežun (8e)
III vieta – Samanta Tomialovič (8a)
                 Gabriela Tomaševič (8c)