Światowy Dzień Pluszowego Misia

Już tradycyjnie 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku… Każdy uczeń posiada własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa, dlatego uczniowie klas 3-4 przedstawiły swoich ulubionych misiów i przyszykowały wystawę w korytarzu szkolnym. Klasa 3a zaprojektowała ubranka swoich misiów jak również wymysliła przeróżnorodne dodatki, które niezwykle oryginalnie odzwierciedliły charakter każdego misia. Podczas lekcji języka angielskiego uczniowie mieli możliwość poznać historię Misia Teddy oraz słuchały piosenek i wierszów o nim.