Šv. Jono Pauliaus II pėdomis

Rudens pabaigoje 4e ir specialiosios klasės mokiniai su savo auklėtojomis ir padėjėjomis vaikščiodami Vilniaus gatvėmis pamatė vietas, kuriose prieš 25 metus lankėsi Šv. Jonas Paulius II.

Šią pažintinę ekskursiją organizavo tikybos mokytoja Julija Vinciūnienė. Sudalyvavę Šv. mišiose Vilniaus Dominikonų bažnyčioje, mokiniai nuvyko į Aušros Vartus – prie Švč. Mergelės Marijos paveikslo. Kita aplankyta vieta tapo puošniausia Vilniaus šventovė – Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia. Ekskursija baigėsi aplankius Šv. Faustinos namelį, esantį Antakalnyje.  Būtent šios šventosios dėka pradėjo formuotis pamaldumo Dievo Gailestingumui dvasingumas, kurį vėliau akcentavo pats popiežius Šv. Jonas Paulius II.