Šv. Jono Pauliaus II metai ir matematika

Šių metų gegužės 18 diena buvo ypatinga Vilniaus Jono Pauliaus II mokiniams ir mokytojams. Apie Popiežių kalbėta kiekvienoje pamokoje ir matematikos pamoka nebuvo išimtis. 6-8 klasių mokiniai turėjo galimybę pritaikyti savo žinias, atlikdami įvairias užduotis tema ,,Šv. Jono Pauliaus II metai”.
Mokiniai skaičiavo, po kelių dienų nuo gimimo Karolis Voityla buvo pakrikštytas, kelintais metais pradėjo lankyti aštuonmetę berniukų gimnaziją ir kiek kainavo jo mokslai. Labai įdomios mokiniams pasirodė užduotys apie Karolio Voitylos mėgstamus pyragaičius bei jį kaip futbolininką. Buvo atlikta trylika įvairių užduočių, susijusių su Jono Pauliaus II asmenybe. Netradicinės pamokos buvo ir įdomios, ir naudingos!