Skaitytojų krikštynos

Aktualności

Pradinių klasių mokytoja Irena Więckiewicz organizavo savo auklėtiniams – 1b klasės mokiniams –  gražią ir šiltą šventę „Skaitytojų krikštynos". Į klasę atvyko dvi šaunios burtininkės –Rožė ir Saulelė (Aurelija Korenikowa (5b) ir Małgożata Patrycja Minkiel  (5b)) – ir kvietė dalyvauti įvairiuose konkursuose. Vaikai buvo padalinti į keturias grupes, kurios  rungėsi tarpusavyje. Pirmokai turėjo išspręsti kryžiažodį, perskaityti tekstą, atsakyti į klausimus, sudėlioti sakinį, paskaičiuoti, kiek žodžių yra sakinyje.
      Konkurso rezultatai nudžiugino visus dalyvius. Burtininkės kiekvienam jaunam skaitytojui įteikė po diplomą ir knygą. Renginį vainikavo tėvelių paruoštos vaišės. Ypatingai vaikus sužavėjo knygos formos tortas.
      Pirmokai žadėjo nepamiršti šios puikios šventės, o ypač priesaikos žodžių, kuriuos ištarė. Vaikai tikino, kad nuo šiol knyga bus jų ištikimiausia draugė.