Aktualności

Mūsų biblioteka vėl praturtėjo! Šiais metais vykusios ,,Knygų Kalėdos“ akcijos metu progimnazijos bibliotekai buvo padovanota 130 naujų knygų.

Nuoširdžiai dėkojame akcijoje sudalyvavusioms auklėtojoms ir jų klasėms, – J. Stankevič ir 1a klasei, J. Staševskai ir 1b klasei, T. Moisevič ir 1c klasei, L. Šulskai ir 2a klasei, I. Venckevič ir 2b klasei, A. Autuch ir 2c klasei, N. Grib ir 2d klasei, L. Kurdeko ir 5e klasei.

Dėkojame mokytojoms: E. Gerulaitienei, V. Iliukevič, I. Jakštienei, A. Šilanskienei, B. Ustjanovskai, G. Vilkanecienei.

Šaunu, kad akcijoje dalyvavo ir mokiniai. Dėkojame D. Steponavičiui (1c), K. Monkevičiūtei (3d), K. Bogdanovič (4d), K. Astaščenko (4e), A. Denkovskiui (5c), E. Jodagalvytei (6b), D. Volochovič (6c), K. Jurgelevič (6f), P. Iliukevič (7b), P. Vitkovskytei (8e).