Orientacinis žaidimas „ROBINZONADA”

Aktualności Nietradycyjne nauczanie

“Gyvenimas – tai beprotiška, nuostabi kelionė. Tai chaosas, po kurio ateina ramybė, o tada viskas prasideda iš naujo. Tačiau svarbiausia yra mėgautis šia kelione. Kiekviena jos akimirka."

Prieš pat atostogas mūsų mokykloje vyko orientacinis žaidimas Robinzonada, kurio metu dalyviai, o tai buvo 7a klasės mokiniai, atliko įvairias užduotis lenkų ir anglų kalbomis. Žaidimas buvo skirtas D. Defo knygai „Robinzonas Kruzas“ prisiminti. Orientacinio žaidimo metu mokiniams teko spręsti įvairius galvosūkius ir minti mįsles, naudotis šiuolaikinėmis technologijomis. Labai svarbus buvo komandinis darbas bei anglų kalbos įgūdžiai.

Žaidimas buvo grindžiamas pagrindine vertybe – draugyste, nes kaip pasakė mūsų mokyklos globėjas šv. Jonas Paulius II: „Tikro draugo dėka, mes tampame geresni.“

Šio projekto dėka mūsų mokiniai atrado naujus pažinimo kelius, įgijo naujų patyrimų ir svarbiausia pajuto vasariškos nuotaikos dvelksmą.

Lenkų k. mokytoja Božena Ustjanovska; anglų k. mokytoja Nadežda Rusecka; anglų k. mokytoja Malgožata Vasilevska