Obchody Dnia Odrodzenia Litwy

Uroczyste święto „Kim jestem bez ciebie?" z okazji urodzin Litwy odbyło się 13 lutego. Była to podróż uczniów klasy drugiej Damiana i Izabeli po Litwie – zaczynając od jej powstania, idąc poprzez ból i nadzieję. Na scenie zaprezentowano historyczne momenty uzupełnione piosenkami oraz wierszami. Gościem honorowym wydarzenia była pani Margarita Urbelienė, która opowiadała o tragedii ludzi deportowanych. Twórcy uroczystości zachęcali widzów do zrozumienia: Litwa – to my. Ci z nas, którzy żyją dzisiaj, budują przyszłość ojczyzny. W uroczystościach udział wzięła cała społeczność szkolna. Serdecznie dziękujemy Damianowi i Izabeli, Karolinie i Hubertowi, Danieli i Erwinowi, Elżbiecie, Kamili i Marii, chórzystkom 8b klasy oraz uczniom klasy specjalnej.