Obchody Dnia Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej

11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia pamiętamy i czcimy bohaterstwo, waleczność i męstwo naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy. Uczniowie klasy 4b z chórkiem „Olalajki” i „Nastolatki” przygotowali podniosłą i wzruszającą uroczystość, podczas której dźwięczały piękne polskie wiersze i piosenki patriotyczne, przypominające burzliwą historię i walkę Polaków o odzyskanie upragnionej wolności. Uczniowie klasy 8b zaprezentowali układ taneczny ze wstążkami w biało-czerwonych barwach.

Cieszymy się, że mieliśmy okazję utworzyć wspaniałą, patriotyczną wspólnotę i wyraziliśmy swoją dumę z tego, że jesteśmy Polakami.