Nietradycyjna lekcja wychowania fizycznego

Dzień Nauczyciela – to święto lubiane nie tylko przez nauczycieli, ale również przez uczniów. Miło jest przytulić swoich ukochanych nauczycieli, powiedzieć miłe słowa i zobaczyć na ich twarzach uśmiechy. I często lekcje są urozmaicone! W tym roku szkolnym nauczyciele wychowania fizycznego zachęcili uczniów klas 5-8 do nietradycyjnej lekcji łucznictwa. Już po raz kolejny można było wypróbować i poprawić swoje umiejętności strzelania z łuków sportowych, a młodsi uczniowie mieli okazję poznać sztukę łucznictwa. Przyjemnie jest poznać coś nowego!

Karolina Kitkowska