Lenkų kalbos pradinių klasių olimpiada

Konkursy Aktualności Osiągnięcia

Kovo 22 dieną Vilniaus Jono Pauliaus progimnazijoje įvyko Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių lenkų kalbos olimpiada. Joje dalyvavo mokiniai iš 12-os mokyklų su dėstomąja lenkų kalba. Iš viso sulaukėme 22 dalyvių.

Olimpiados užduotis paruošė Vilniaus mokyklų pedagogai. Mokiniai gavo dviejų dalių testą, kurį sudarė teksto suvokimo ir gramatinė užduotys. Visiems dalyviams dėkojame už pasiruošimą ir sveikiname nugalėtojus!

3 klasė

I vieta: Jakub Buro (mokyt. Lucija Gornatkevič), Vilniaus darželis-mokykla „Vilija“

I vieta: Maria Roščinska (mokyt. Veslava Černigovska), Vilniaus Vl. Sirokomlės gimnazija

II vieta: Daniel Černiavski (mokyt. Kristina Kalitkevič), Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija

III vieta: Adelė Vladimirovaitė (mokyt. Inessa Abolevič), Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla

Padėka: Justyna Sosna (mokyt. Jadviga Voloncevič), Vilniaus J. I. Kraševskio gimnazija

Padėka: Emilia Krulikovska (mokyt. Barbara Zinkevič), Vilniaus S. Konarskio mokykla

Padėka: Radoslav Ginc (mokyt. Jolanta Švabovič), Vilniaus darželis-mokykla „Šaltinėlis“

4 klasė

I vieta: Gabriela Bazurina (mokyt. Teresa Moisevič), Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija

II vieta: Aleksandra Anna Šot (mokyt. Beata Bolondz), Vilniaus Vl. Sirokomlės gimnazija

III vieta: Adrian Lauš (mokyt. Helena Klimovič), Vilniaus Liepkalnio pagrindinė mokykla

Padėka: Izabela Suščenkovaitė (mokyt. Danuta Suščenkovienė), Vilniaus Lazdynų mokykla

Padėka: Veronika Maria Vavro (mokyt. Elvira Markevič), Vilniaus darželis-mokykla „Vilija“

Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių lenkų kalbos olimpiados nugalėtojų apdovanojimas įvyks kovo 27 dieną 12 valandą Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijoje. Laukiame visų dalyvių ir jų mokytojų.