Konkursas „Ortografijos šalyje” – 2014

Kovo 26 dieną mūsų progimnazijoje vyko septintasis konkursas ,,Ortografijos šalyje”.  Šiais metais jame dalyvavo  raštingiausi 4 klasių mokiniai iš 12 lenkų mokyklų. Ketvirtokai, rašydami tekstą „Kodėl gandro uodega juoda?”, kovojo dėl „Diktanto meistro“,  ,,Diktanto vicemeistro” ir "Dailyraščio meistro" titulų. Dalyvių nuomone, diktantas buvo nesudėtingas, tačiau reikalavo pastangų, o kai kuriems tapo tikra mįsle.

Nekantriai laukiantys rezultatų svečiai buvo pakviesti į koncertą. Mokiniai žiūrėjo būrelio "Nenuoramos" žaismingą vaidinimą "Kaip siuvėjas karaliumi tapo".
Lietuvos lenkų mokyklų mokytojų draugija "Macierz szkolna" apdovanojo visus dalyvius knygomis ir garbės raštais.

Konkurso rezultatai:
                                       "Diktanto meistras"
Mokyklos-darželio "Šaltinėlis"  mokinė Beata Macutkievič (mok. Lucja Mikulska)

"Diktanto vicemeistras"
  1. Mokyklos-darželio "Vilija"  mokinė Emilia Romanovska  (mok. Elvira Markievič)
  2. Jono Pauliaus II progimnazijos  mokinė Agnė Skubilovaitė  (mok. Teresa Moisevič)
  3. VL. Sirokomlės vidurinės mokyklos  mokinė Evelina Salatynska (mok. Beata Bolondz)

"Dailyraščio meistras"
 VL.Sirokomlės vidurinės mokyklos  mokinė Evelina Motuz (mok. Beata Bolondz)

Sveikiname visus konkurso dalyvius!