Razem dla edukacji

Projekt jest skierowany do uczniów, nauczycieli i wszystkich placówek w których jest prowadzone nauczanie języka polskiego, historii, geografii, kultury i sztuki polskiej w języku ojczystym.

Istotnym celem projektu jest wsparcie procesu edukacyjnego w polskich szkołach i punktach nauczania. Wymiana młodzieży i współpraca szkół ponad granicami umożliwi uczniom nie tylko poznanie nowych obszarów krajoznawczych, ale stanie się niezwykłym epizodem intelektualnym", owocującym wyjątkowymi przyjaźniami, które przetrwają próbę czasu i przyczynią się do zbudowania wielkiej rodziny polonijnej.

Mūsų progimnazijos partnere tapo Radomo pagrindinė mokykla Nr. 14. Kartu su ja realizuojameprojektą "Radomas ir Vilnius – mus vienija Didysis žmonių Popiežius“.

www.razemdlaedukacji.pl