Ir gėriui, ir blogiui…

Šeima – didžiausia žmonių vertybė. Su savo artimaisiais dalinamės džiaugsmais ir vargais, išgyvename svarbiausias likimo akimirkas. Šeimoje užaugame, tobulėjame, puoselėjame tradicijas.

Gegužės 15 dieną visame pasaulyje minima  Tarptautinė šeimos diena.   Šia proga 5a klasės mokiniai kruopščiai ruošėsi iškilmingam renginiui, į kurį  pakvietė savo mamas, tėčius, senelius, močiutes, brolius ir sesutes.

Grieždami smuikais garsų kūrinį koncertą pradėjo Tarptautinio muzikos konkurso dalyviai – Diana ir Daniel. Po to skambėjo jaudinančios  dainos apie šeimos svarbą. Vedantieji – Emilija ir Lukas – skelbė vis kitas mokinių sukurto "filmo" serijas. Labiausiai žiūrovus pralinksmino vaidinimas "Šeimos dienelė…". Vaikai sužavėjo savo gebėjimais įsijausti į vaidmenis bei laisvai jaustis scenoje.

Garsiais plojimais buvo apdovanoti "dėmių kolekcininkai", kurie repuodami pasakojo dėmių ant savo drabužių atsiradimo istorijas.

Koncertą penktokai užbaigė sudainavę šeimos bliuzą, imituodami grojimą ant  pučiamųjų instrumentų.

Didžiausia staigmena tėvams buvo dovanos. Visą mėnesį dailės mokytojos padedami mokiniai piešė savo šeimų portretus. Visi buvo nustebinti bene profesionaliai sukurtais darbais.

Atsidėkodami tėvai pakvietė savo vaikus prie gardėsiais nukrauto stalo.

5a klasės mokiniai ir auklėtoja nuoširdžiai dėkoja  dailės mokytojai Jurgitai Krušinskaitei ir muzikos mokytojai Agnieškai Moisevič už pagalbą organizuojant "Šeimos dienos" šventę!