Szalone bieganie

Aktualności

Rugsėjo 17-ąją Vilniaus Vingio parke vyko „Insane Run“ bėgimas, kuriame dalyvavo ir mūsų progimnazijos mokiniai. Šio analogų neturinčio bėgimo tikslas buvo įveikti dirbtinai sukurtų gamtos stichijų  trasą, kurios ilgis – 3,5 km. Aktyviausios mokyklos buvo apdovanotos prizais. O svarbiausia tai, jog aktyviausiais dalyviais tapome ir mes – Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos mokiniai! Dėkojame 8f klasei, kuri iš visų išsiskyrė savo aktyvumu. Renginys mokiniams dovanojo gerų emocijų pliūpsnį, taurę bei nemažai sveikų skanumynų. Visi „Insane Run“ finišą pasiekę dalyviai buvo apdovanoti unikaliais renginio medaliais, ledais ir mineraliniu vandeniu.

Serdecznie dziękujemy uczniom oraz ich rodzicom za aktywny udział w tej sportowej imprezie.

Nauczyciele wychowania fizycznego